Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

ZEKA KÜPLERİ

Moli Zekâ Küpleri, eğitici olmakla birlikte akıl, zekâ ve strateji gelişimine yardımcı bir oyundur. 

Kutu İçeriği
77 Adet Oyun Kartı, 4 Adet Küp Tablası, 64 Adet Zekâ Küpü
 
Zekâ Küpleri oyunu 8 yaş ve üzeri hem bireysel hem de grup olarak oynanabilen bir zeka, görsel hafıza ve dikkat oyunudur.
 
Amaç
Oyun içeriğinde mevcut olan kartlarda yer alan şekilleri 16 adet zekâ küpünü kullanarak yapmak.
 
Nasıl Oynanır?
3 farklı oynama şekli ile oynanabilir. Oyuncular tablalarındaki birbirinin aynı olan 16 küpü dışarı çıkarırlar. Daha sonra oyuna geçilir.
İlk oynama şeklinde bireysel oynanabilir. Küpler tabla dışına çıkarılır ve oyuna böyle başlanır. Oyuncu kartlara ve şekillere alışana kadar süre tutulmadan oynanır. Daha sonra ise kartta yer alan şekil süre tutularak yapılabilir.
İkinci oynama şeklinde grup oyunu olarak oynayabiliriz. Bu durumda oyun kartı oyun alanına yerleştirilir. Tüm oyuncular aynı anda başlar ve şekli ilk tamamlayan oyuncu o kartı kazanır.
Son oynama şeklinde ise oyuncuların zekâ küpleri kartında yer alan şekli bir süre incelemeleri istenir. Daha sonra kart ters çevrilerek oyuncuların hafızalarındaki şekli yapmaları istenir. Doğru şekli en hızlı yapan oyuncu kartı kazanır.
 
Oyunun Kazanımları
8 Yaş üstü kişiler için görsel dikkat, zihinsel – görsel dikkat, parça – bütün ve şekil – zemin ilişkisi, odaklanma gelişimi sağlayan ödüllü bir oyundur.
  • KDV Dahil: 120,00 TL

  • KDV Hariç: 120,00 TL

  • Tükendi
  • 0 yorum 0 yorum
Miktar: - +

Yorum Yap

Adınız: Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez! Oylama: Kötü İyi Doğrulama kodunu giriniz: