Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

DİKKAT BOOM
DİKKAT BOOM

DİKKAT BOOM

Dikkat Boom – Ödüllü Kelime Oyunu

 

Dikkat Boom oyunumuz, çocukların kelime bilgisini, gözlem yeteneğini ve farklı bakış açılarını destekler. Eğlenirken kelimeler arasındaki ilişkileri keşfetmelerini sağlar. 

İçindekiler

1 adet elektronik bomba
55 adet resimli kart
Kullanım kılavuzu

Dikkat Boom oyunumuz, çocukların kelime bilgisini, gözlem yeteneğini ve farklı bakış açılarını destekler. Eğlenirken kelimeler arasındaki ilişkileri keşfetmelerini sağlar. Oyuncu karttaki resimle ilgili bir kelime söylemelidir. Eğer karttaki konu “kumsalda” ise kumdan kale, deniz kabuğu, kova ve kürek gibi kelimeler söylenebilir. Patlamadan, bir an önce bombayı sıradaki oyuncuya vermek herkesi çılgınca eğlendirir. Patlama süresinin değişken oluşu (10 saniyeden 60 saniyeye kadar) oyuna ayrı bir heyecan katar. Oyuncu sayısı ne kadar çok olursa oyun o kadar eğlenceli olur.

UYARI! ÖNEMLİ – PİL KULLANMA TALİMATI : Pilleri yerine takarken ve kullanırken aşağıdaki noktalara dikkat ediniz. Yönergeleri daima dikkatle okuyunuz ve izleyiniz. Sadece önerilen pilleri kullanınız. Pillerin doğru olarak yerleştirilmesine dikkat ediniz. Pillerin pil bölgesindeki veya ambalajın üstündeki şemanın gösterdiği şekilde ‘+’ ve ‘-‘ uçlarının doğru olarak yerleştirildiğinden emin olunuz. . 2 adet AAA 1,5V pil kullanınız. (Not: Oyun kutusu içeriğinden pil çıkmaz.)

Oyuncak uzun süre kullanılmayacak ise pilleri oyuncaktan çıkartınız. . Eski piller ile yeni pilleri veya standart (karbon-çinko) piller ile alkalin pilleri birlikte kullanmayınız.

Bitmiş veya çok zayıflamış pilleri üründen çıkarınız. Pil bölmesi veya pil uçlarında, temas noktalarında kısa devre yaptırmayınız. ŞARJ EDİLEMEYEN (DOLDURULAMAYAN) PİLLERİ ŞARJ ETMEYE (DOLDURMAYA) ÇALIŞMAYINIZ.

Pillerin eşdeğer (aynı tipte) olmasına dikkat ediniz. . Pillerin çıkartılması, değiştirilmesi veya mevcut ise doldurulabilen pillerin şarj edilmesi işlemi bir yetişkin tarafından veya bir yetişkinin gözetiminde yapılmalıdır. Pilleri şebeke akımına veya güç kaynaklarına sokarak güç vermeye ve ürünün herhangi bir parçasını şebeke akımına takmaya çalışmayınız. Pilleri açmaya çalışmayınız. Piller, şarj cihazları ve adaptör oyuncak değildir ve oyuncağın temizlenmesi durumunda oyuncaktan çıkartılmalı veya oyuncak ile bağlantısı sökülmelidir. (Temizleme işlemi kuru bir bez ile bir yetişkin tarafından yapılmalıdır.) Ufak pillerin çocuklar tarafından yutulması tehlikesi vardır. Yutulması durumunda tehlikeli olabilir ve medikal tavsiye için doktora gidilmesi gerekir. Biten pilleri güvenli bir şekilde mümkün ise pil atık kutularına veya diğer çöplere karışmayacak şekilde poşetleyerek atın. Pilleri ateşe atmayınız. Bu uyarıları referans olarak saklayınız.
2 x AAA 1,5V pil ile çalışır.
Piller içinde yoktur.

UYARI!
• Küçük parçalar içerdiğinden dolayı yutulması veya solunum sistemine kaçma tehlikesi nedeni ile 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. • CE yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir. • Ambalaj malzemelerinin tamamı çıkartıldıktan sonra çocuğa veriniz. • Renkler ve ürün detayları kutunun üzerindeki resimden farklı olabilir.

  • KDV Dahil: 200,00 TL

  • KDV Hariç: 200,00 TL

  • Tükendi
  • 0 yorum 0 yorum
Miktar: - +

Yorum Yap

Adınız: Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez! Oylama: Kötü İyi Doğrulama kodunu giriniz: